Rozhovor s blogerkou crayon-girl.

20. ledna 2013 v 12:38 | _NaTy_* |  Rozhovory s blogerkami a blogery.
Ahoj chtěla bych vám představit blogerku s přezdívkou:crayon-girl.Má velmi zajímavý blog,který se týká hlavně jejich zájmů a povídek.Odkaz na její stránky můžete najít zde:http://crayon-girl.blog.cz/

Naty:Kdy jsi začala s blogováním?

Crayon-girl:S blogováním jsem začala ve svých 10 letech.V té době jsem ani sama pořádně nevěděla,jak se sblogem zachází,proto mi to moc dlouho nevydrželo.Doopravdy jsem začala blogovat až ve 13 letech,kdy jsem si založila tento blog.

Naty:Jak byjsi popsala svůj blog a blogování obecně?

Crayon-girl:To je těžká otázka....Když neporovnávám své blogy s ostatními,jsem na sebe docela i pyšná.Neřekla bych že na můj blog příjde víc jak dva lidi denně,ale od té doby,co mám počítadlo,jsem nadšená,protože je tu třeba i 20 lidí denně,což je v mém případě úspěch.

Naty:Baví tě blogovat?

Crayon-girl:Samozřejmě.Když mám dobrou náladu napíšu i několik článků denně přesto,že nemám moc času.

Naty:Na tvém blogu jsem si všimla i pár zajímavých povídek....co tě k psaní přivedlo?

Crayon-girl:K psaní mě přivedla moje máma.Asi o tom ani netuší,ale byla to ona.Začalo to asi před pěti lety,kdy mi dala přečíst svojí povídku,kterou napsala,když jí bylo asi 16.Strašně moc se mi její povídka líbila a strašně moc jsem si přála taky takovou napsat.Bohužel líp mi jde psaní fanfictions než vlastních povídek.Usmívající se.

Naty:Máš nějaký oblíbený styl nebo hudbu?

Crayon-girl:Styl nemám asi žádný.Líbí se mi prostě od každýho něco.S hudbou to mám stejně,nemám svůj styl.Poslouchám One DIrection,Justina Biebera,Linkin Park,Simple Plan atd.Usmívající se.

Naty:Co pro tebe znamená psaní?

Crayon-girl:Psaní pro mě znamená opravdu hodně.Jak psaní příběhů,tak psaní článků,nebo deníčku.Deníček si vedu už pár let a musím říct ,že dnes bych se bez něj neobešla.Psaní je pro mě něco,jako pro kytaristu kytara,nezbytné.Usmívající se.

Naty:Čím byjsi chtěla jednou být?

Crayon-girl:Mám v plánech jít na fotografickou školu,takže se předpokládá,že fotograf,ale ze všeho nejradši bych byla spisovatelka.Nejtěžší je ovšem příjít s nějakým nápadem,pak už mi to jde samoUsmívající se.

Naty:Co byjsi doporučila ostatním blogerkám/blogerům?

Crayon-girl:Pokud se někomu nelíbí to,co píšete,kašlete na něj.Na cizích názorech vám nemusí vůbec záležet.Záleží na vás.Nepište pro lidi,pište pro sebe.Usmívající se.

Děkuji ti moc za skvělý rozhovor,přeju ti mnoho dlaších úspěchů s blogováním a dobrou návštěvnost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama